Nastartujte svou školu v digitálním vzdělávání s lektory a konzultanty NPI ČR aneb 600 dní na Vaší cestě k digitální škole

Na konci roku 2025 (cca za 600 dní) skončí podpora ČR v oblasti digitálního vzdělávání z Národního plánu obnovy. NPI ČR Vám nabízí ve všech 14 krajích týmy lektorů, konzultantů, metodiků a aktivních učitelů, kteří Vás provázejí webináři, konzultacemi a strategickým plánováním rozvoje školy. Co můžete stihnout ještě v těch 600 dnech?

1. Vyzkoušet nějaké nové postupy a technologie při kurzech NPI ČR, pozvat si lektory do sboroven.

2. Zorientovat se v trendech IT a získat nadhled nad novými metodami a postupy.

3. Zajistit si kapacitu konzultantů IT guru a KIMů a objednat si zdarma ve Vaší škole IT audit.

4. Zaktualizovat si know-how jako ICT koordinátor.

5. Vyslat své učitele na akce a konference, iniciovat realizaci DIGIakce ve vašem regionu.

6. Zaposlouchat se do podcastů, pročíst si metodické materiály a sledovat dění v digitálním vzdělávání.

Stavte se během konference na stánku NPI ČR. Dojednejte si konzultanta, lektora pro sebe a vaše kolegy ve sborovně.

Příloha Velikost
npo31pcveskole.pdf 2.41 MB