Nová 3D tiskárna PWS400K

FDM 3D tiskárna PWS400K

Dovolte mi představit unikátní řešení pro zefektivnění výuky technických a přírodovědných oborů - komplexní systém 3D tisku "Made in Czech Republic".

Naše řešení zahrnuje vysoce kvalitní 3D tiskárny PWS400K, intuitivní cloudovou službu Karmen a prémiové filamenty PRINT WITH SMILE.
Vše navrženo a vyrobeno s důrazem na kvalitu a bezpečnostní standardy ČR a EU.
Hlavní výhody našeho řešení jsou:

• Učitelé tráví méně času správou tiskáren, zatímco studenti jsou aktivně zapojeni do celého procesu 3D tisku.
  • Správci mohou kdykoliv zkontrolovat, jak jsou tiskárny vytížené, a tím zhodnotit efektivitu investice.
  • Možnost integrace s dalšími systémy, jako je zobrazení průběhu tisku v intranetu školy nebo na webových stránkách zřizovatele.

Naše řešení již prověřily renomované instituce jako ČVUT či VUT, jejichž spokojenost a zkušenosti najdete zde: https://karmen.tech/cs/docs/skoly

Konkrétně síťová 3D tiskárna PRINT WITH SMILE model PWS400K přináší následující benefity:

• Sdílení hotových tiskových souborů mezi učiteli a studenty.
  • Efektivní využití tiskových ploch a plánování tiskových úloh napříč třídami a školami.
  • Centrální monitorování a analýza využití tiskáren.
  • Snížení nákladů a materiálové spotřeby díky optimalizovanému plánování.

Tiskárna PWS400K je navržena pro stabilní a spolehlivý tisk vysoké kvality s rychlostí tisku až 400 mm/s a akcelerací 7500 mm/s^2. Je vybavena světelnou notifikací, takže je na první pohled zřejmé, v které fázi tisku se nachází.
Věříme, že naše řešení bude pro vaši školu cenným aktivem a rozšíří možnosti interaktivní a prakticky zaměřené výuky. Pro další informace a domluvení osobní prezentace nebo demonstrace tiskárny PWS400K přímo ve vaší instituci nás neváhejte kontaktovat.

Samozřejmostí je následná sleva na budoucí nákupy filamentů PRINT WITH SMILE s 30% slevou.

Příloha Velikost
Prezentace PWS400K 12.65 MB